Specialisten

Ons Team

'Wij zijn gevestigd in Duiven, langs de A12 aan de rand van Arnhem.


Wij denken graag met u mee over hoe u uw communicatie op de meest efficiƫnte wijze en in de beste kwaliteit kan worden vervaardigd. Wij komen graag naar u toe, maar u bent natuurlijk ook altijd van harte welkom bij ons op de zaak. De koffie staat voor u klaar.

Wouter Beeren

accountmanager

026 750 15 11

w.beeren@hpcbv.nl

Martijn Broedelet

accountmanager

026 750 15 54

m.broedelet@hpcbv.nl

Melissa Brouwers

Management Assistent

026 750 15 00

m.brouwers@hpcbv.nl

Marco Schoneveld

vormgeving / dtp

026 750 15 31

m.schoneveld@hpcbv.nl

Marjolein Melchers

vormgeving / dtp

026 750 15 75

m.melchers@hpcbv.nl

Gerald Vermeulen

druk & print

Herman Verborg

druk & print

Bas van Brenk

druk & print

026 750 15 21

Rob van Bussel

druk & print

Jorick Homan

logistiek

026 750 15 16

j.homan@hpcbv.nl

Ingrid Groenewegen

logistiek

026 750 15 17

Gerrit Reugebrink

directeur / adviseur

06 30 41 26 03